Novinky

Svatební oznámení pro Váš nejdůležitější den v životě ❤️

Svatební oznámení pro Váš nejdůležitější den v životě ❤️

Plánování svatby je velmi vzrušující ale také náročná událost, plná rozhodnutí, která ovlivní vše od místa konání svatby až po dekorace. Jedním z klíčových aspektů, který by neměl být přehlížen, jsou svatební oznámení.

Ačkoli můžete mít mnoho možností, jak Vaše pozvánky vyrobit, zde je několik důvodů, proč si vybrat profesionální firmu jako jsme my na výrobu svatebních oznámení:

Tisíce spokojených zákazníků: S radostí jsme pomáháme tisícům párů ročně při vytváření jejich svatebních oznámení a snažíme se jim přinášet radost a štěstí.

Stovky kladných recenzí: Naši spokojení zákazníci nám neustále poskytují kladné recenze a dělí se s námi o své krásné svatební příběhy. Ze špatných recenzí se vždy snažíme poučit a udělat krok vpřed v našem výrobním procesu.

Osobní přístup ke každému zákazníkovi: Každý pár je pro nás jedinečný a důležitý. Snažíme se vám poskytnout individuální pozornost a péči, abychom zajistili, že vaše svatební oznámení budou přesně taková, jak jste si je představovali.

Úspora času a stresu: S výběrem profesionální firmy se vyhnete zbytečnému stresu a času strávenému hledáním designů a řešením technických detailů, jako výběr kvalitního papíru a kvalitu tisku z Vaší tiskárny v kanceláři nebo doma, která většinou ani tlustý grafický papír nepotiskne. My se postaráme o celý proces od začátku až do konce za Vás.

Profesionální tiskárny a zařízení: Používáme pouze špičkové profesionální tiskárny a zařízení, abychom zajistili, že vaše svatební oznámení budou vypadat dokonale a elegantně.

Kvalitní grafické papíry: Tiskneme na pečlivě vybrané kvalitní grafické papíry, které dodají Vašemu oznámení luxusní vzhled a dotek elegance, popřípadě plexisklo, díky kterému se stanou Vaše svatební pozvánky nezapomentelnými.

Žádné náklady navíc za grafické úpravy nebo návrhy na míru: S námi nemusíte platit navíc za grafické úpravy nebo individuální návrhy na míru. Naše služby jsou kompletní a cenově dostupné. Navíc máte možnost si sladit grafiku pro veškeré svatební tiskoviny.

Neposlední výhodou je vytvoření skvělého prvního dojmu na Vaše svatebčany. Vaše svatební oznámení jsou prvním dojmem, který Vaši hosté obdrží o Vaší svatbě. Profesionálně navržená a tištěná oznámení poskytnou trvalý dojem a představí Vaši svatbu v tom nejlepším světle.

Vaše svatba je jedinečná událost, a my jsme tady, abychom Vám pomohli ji oslavit s dokonalými svatebními oznámeními, která budou vyjadřovat vaši lásku a štěstí. Nechte nás být součástí Vašeho nezapomenutelného dne!

Projděte si nabídku našich svatebních oznámení nebo nás kontaktujte abychom Vám vytvořili návrh svatebního oznámení na míru. 💌💍

Jiří Houserek

RH Svatby

Proč se vyplatí mít na svatbě koordinátorku?

Proč se vyplatí mít na svatbě koordinátorku?

Svatba sebou nese spoustu starostí, zařizování a času. Kdo si chce svatební den užít a nestresovat se do poslední chvíle tím, co všechno se ještě musí zařídit, může se obrátit na profesionální svatební koordinátorku. Ta převezme zodpovědnost a starosti na sebe. Svatební agentura Vám může připravit komplet celou svatbu na klíč nebo jen její část. Váháte, zda někoho oslovit, aby Vám s přípravami pomohl? Pojďme si představit, proč se vyplatí mít svatební koordinátorku na svatbě.

Pokud si chcete svoji vysněnou svatbu užít naplno a děsíte se toho, jak bude celý svatební den probíhat a jestli zvládnete vše udržet pod kontrolou, určitě o svatební koordinátorce popřemýšlejte. Někdo ji považuje za zbytečnou investici, nicméně v případě jakéhokoliv zádrhelu se Vám bude hodit někdo k ruce. A čím více lidí na svatbě je, tím složitější je vše hladce zvládnout. Některé nevěsty mohou argumentovat tím, že si vše nachystají a zorganizují samy, nebo že zaúkolují družičky, svědky, maminku či kamarádky. Přeci ale nechcete, aby Vaši hosté korigovali zábavu, svolávali společné focení nebo řešili chybějící vybavení na hostině. Ve většině případů si pak Vaši nejbližší svatbu neužijí, ale ze slušnosti Vám to neřeknou. Pokud se sami s pomocí nabídnou, svěřte jim pouze drobnější úkoly. Na druhou stranu, svatební koordinátorka je zbytečná u opravdu malých svateb do cca 30 hostů. Většinu nečekaných záležitostí v takto malém počtu zvládnete vyřešit sami, případně s pomocí některého z hostů.

2_2

Proč se rozhodnout pro svatební koordinátorku?

Ušetříte spoustu starostí, času a nervů, protože svatební koordinátorka řeší vše za Vás. Svatební agentury mají mnoho kontaktů na nejrůznější dodavatele a mohou u nich domluvit i nižší cenu. Navíc jsou jimi prověření, znají je, tím pádem budou spolehlivější. Můžete si tedy užít Váš den bez obav, že se něco pokazí a budete to muset neodkladně řešit. Budete mít po ruce člověka, na kterého se můžete spolehnout a svatbu si tak užijete na sto procent. Za svatební koordinátorku budete vděční, jestliže plánujete svatbu s větším počtem hostů. Ocení ji také nevěsty, které se s přípravami nechtějí z nějakého důvodu zabývat nebo na to nemají dostatek času.

myrthy

Jak správně vybrat svatební koordinátorku?

Protože je každá svatba jiná, je nutné, aby byla svatební koordinátorka přizpůsobivá a znala přesně Vaše přání a představy. Kvalitní svatební koordinátorka se snaží Vás vyslechnout a předat Vám dobře míněné rady nebo upozornit na nevhodná rozhodnutí. Má dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování. Svatební koordinátorka je člověk, na kterém z velké části závisí, zda svatba proběhne podle Vašich představ a jestli se vydaří. Hledejte proto spolehlivou profesionálku se zkušenostmi a dobrými ohlasy. Důležitým kritériem při výběru je také to, aby Vám koordinátorka sedla lidsky, což většinou poznáte už při úvodní schůzce.

20210813_09-28-15_134

Kolik stojí koordinace svatby?

Svatební koordinátorka je určitě další položkou ve Vašem rozpočtu. Ceny jsou závislé na tom, jaké služby budete od svatební agentury požadovat. Vše ovlivňuje také velikost a náročnost svatby. Obecně nejdražší je svatba na klíč. Jedná se o komplexní svatbu na míru podle Vašich přání a požadavků. Svatební agentury nabízejí různé dílčí možnosti a služby. Můžete si domluvit například jen koordinaci samotného obřadu nebo koordinaci svatebního dne. Finance navíc mohou od využití služeb svatební koordinátorky odrazovat, pravdou ale je, že Vám přinesou nejen časovou úsporu, ale v konečném důsledku i finanční úsporu, protože díky bohatým zkušenostem přesně ví, kde se dají peníze ušetřit a kam se vyplatí investovat. Dle rozsahu služeb, které si zaplatíte, můžete očekávat pomoc s plánováním harmonogramu svatebního dne, zajištění vhodných dodavatelů a komunikace s nimi, dále například pomoc s výběrem šatů, zajištění tiskovin, půjčení dekorací apod. Ve svatební den se koordinátorka stará o kontakt s dodavateli, reguluje a organizuje průběh příprav a svatebního obřadu, vítá a usazuje hosty, stará se o jejich informování a případné přesuny. Později se může chopit moderace jednotlivých her.

Cílem je, aby Váš svatební den byl přesně takový, jaký jste ho chtěli, aby vše proběhlo v klidu, a abyste na něj Vy i Vaši svatební hosté rádi vzpomínali.

foto main RaJ

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz