Jarem provoněná svatba...

S prvními paprsky jarního slunce přichází i plná svatební sezóna. Není divu, protože vůně čerstvě rostoucí trávy, květů na stromech a cvrlikání ptáků dodá svatbě tu pravou atmosféru. Pojďme se zaměřit, co nám jaro nabízí na náš svatební den. Jak už jsem zmínila, vůně. Vůně jara v každém z nás vyvolává pocity štěstí, zamilovanosti a nutkání se družit (což pochopitelně chceme) :D. S vůni jsou pevně spjaté i jarní květiny. Zde krátký výběr opravdu těch nejznámějších, doplněn o jejich význam.

 

Narcisy – květiny prvních jarních dní, narcisy představují znovuzrození, nové začátky a štěstěnu. Ujistěte se, že je budete darovat ve svazku, jediný narcis totiž vyjadřuje smůlu. Také může vyjadřovat upřímnost, pravdu a odpuštění.

narcissus-glass-jug-white-table

Krásné narcisy lze využít na všechny způsoby prezentací, ať už jako svěží kytice v nevěstině ruce, nebo vkusný doplněk svatební tabule.

Mezi další oblíbené jarní květiny patří tulipány. Jak již název napovídá  TULÍM pána, který kytici ženě věnuje. A význam tulipánu je taktéž nádherný jako jejich vůně. Tulipán je Symbol věrnosti, upřímnosti a spolehlivosti. Červený vyjadřuje lásku, žlutý naprostou odevzdanost vaší vzájemné lásce a bílý čistou upřímnost k obdarovanému člověku. Využití je stejné, jako u narcisů nevěstě sluší a na stole dotváří čistou atmosféru.

 

Nenechme se zmást názvem Pivoňky, po pivu rozhodně nevoní, a jejich vůně dokáže vykouzlit nezaměnitelnou atmosféru. Její význam jde ruku v ruce s její krásou a oblíbeností mezi svatebčany. Pivoňka je květinou dávných lásek, ale také stálé důvěry a porozuměnípřátelství. Využití na svatebních dnech je velice oblíbené a časté.

395

 Pivoňka umí skvěle dotvořit atmosféru obřadu a svatební kytice z nich vyrobené nemají konkurenci. Věřím, že Vás alespoň jedna květina oslovila a popřemýšlíte nad jejím zařazením do svatebního dne.

Napsala: Michaela Lorencová

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení