Zasedací pořádek na svatbě

Uspořádat na svatbě hosty může být někdy oříšek. Pokud máte k dispozici velký prostor, je vhodné využít kulatých stolů, které vykouzí příjemnou a romantickou atmosféru. Pokud máte k dispozici prostor menší, uspořádáme stoly klasicky do U nebo T, aby byl prostor co nejlépe využitý. Při tomto využití stolů budete mít i spoustu místa na taneční parket.

 zasedaci poradek 

Zasedací pořádek na svatbě se řídí určitými pravidly. Klasický zasedací pořádek je následující. U hlavního stolu sedí novomanželové, nevěsta sedí do ženichově pravici. Po svých bocích mají své rodiče, matka nevěsty sedí po levici ženicha a otec nevěsty po levé ruce své manželky. Svědkyně sedí po levé ruce nevěstina otce a svědek po pravé ruce matky ženicha, pokud mají svědci partnery, ti sedí vždy vedle nich. Prarodiče mají čestné místo vedle svědků a sourozenci novomanželů sedí obvykle vedle prarodičů. Přátelé sedí na konci svatební tabule.

Můžete vymyslet zasedací pořádek pro každého člena oslavy nebo je nechte libovolně se usadit. Je vhodné nechat rodiny a páry u stejných stolů, pokud by každý seděl na opačné straně místnosti, určitě by nebyli nadšení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení