Svatební dekorace a inventář

Světelné řetězy

Zapůjčujeme až 200 metrů světelných řetězů v barvě teplá bílá. Řetězy jsou po 10 metrech do elektrické sítě a dají se do sebe napojovat. Cena 10 metrů řetězu je 70 Kč.

Slavobrána

Nabízíme k zapůjčení 4 druhy slavobrán - dřevěné triangl, obdélníkovou, půkruh a kovovou zlatou kruhovou. Všechny naše slavobrány lze jednoduše rozložit, takže nehrozí problém s dopravou.

Bílé dřevěné židle

Naše bílé dřevěné židle jsou ideální k obřadu nebo na menší svatbu. Nabízíme až 30 ks, cena za zapůjčení je 60 Kč na den. V případě zapůjčení na více dní (např. přes víkend) je cena zapůjčení 80 Kč celkem za židli.

Stoleček ve venkovském stylu

Bílý dřevěný stoleček ve venkovském stylu se hodí na každý obřad. Je ideálním doplňkem našich dřevěných židlí. Cena zapůjčení stolečku je 350 Kč za den.

Fujifilm INSTAX Square SQ6

V nabídce pro Vás máme INSTAX SQ6, který vyfotí ty nejlepší momentky z Vaší svatby. Poté můžete fotky nalepit do Vaši svatební knihy nebo si fotky odnést domu!!! Fotografie Instax Square Film jsou ve velikosti 86 x72 mm. Cena zápůjčky polaroidu je 300,-. V případě zájmu se dá domluvit půjčení i na delší dobu. Možnost dodat i filmy.

Svatební plexi cedule Vítejte na naší svatbě

Nabízíme k zapůjčení svatební plexi ceduli Vítejte na naší svatbě, která je krásným přivítáním pro Vaše drahé svatebčany. Cedule má rozměry 40x60 cm a je z čirého plexiskla. Cena zapůjčení 150 Kč za den. K ceduli je možnost způjčení i dřevěného stojanu za cenu 100 Kč za den.

Svatební směrovky

Svatební směrovky pomohou Vašim svatebčanům v orientaci na Vaší svatbě. Nabízíme směrovky a cedule s těmito texty: Parking, Svatba, Hostina, Obřad, Alkohol, Sladký bar, Pánský koutek, Dámský koutek, Dětský koutek, Toaleta a Chill zóna. Cena zapůjčení cedule 50 Kč za den.

Podnosy pod snubní prsteny

Máme na výběr velké množství podnosů po snubní prsteny, každý si tak může přijít na své. Ceny zapůjčení na den jsou pod obrázky.