O nás

Jmenuji se Jiří, mám více než desetiletou zkušenost s grafickými programy, tvorbou a úpravou obrázků, fotek a všeho co s grafickým návrhem souvisí. Velmi rád vyslechnu Vaše přání a udělám vše proto, aby byl výsledný grafický návrh dle Vašich přání. V případě, že máte nějakou vizi a neumíte ji ztvárnit na papír, rád se s Vámi sejdu a pokusíme se o to společně.

Jmenuji se Radka a jsem oficiální certifikovaná svatební koordinátorka. S jistotou mohu říci, že od doby mé svatby se svatby a především jejich příprava a pomoc nevěstám stala hlavně mým koníčkem. V přípravách svatby a koordinaci jsem našla přesně to, co jsem hledala. Mohu využít své organizátorské schopnosti, využít svoji kreativitu a hlavně mohu pomoci nějaké nevěstě, či ženichovi ve splnění jejich snů.

Naše hodnocení

Byli jsme moc spokojeni jak s přípravou svatební hostiny, tak s koordinací celého obřadu. I přes to, že nám odpadlo...

Zveřejnil(a) Veronika Čermáková dne Pátek 11. září 2020

RHsvatby jsou jednoduše recept na dokonalou svatbu! 😊 Zajištění hladkého průběhu svatebního dne, krásné dekorace,...

Zveřejnil(a) Kristýna Bártů dne Středa 14. října 2020

Mnohokrát děkuji za luxusní a osobité oznámení, které jste pro nás připravili. Jsem z něj nadšená a dnes poprvé za celou...

Zveřejnil(a) Valentýna Marvanová dne Středa 18. prosince 2019

Rozhodndě vřele doporučuji! Radce jsem napsala úplnou náhodou, ze které se vyklubalo to nejlepší rozhodnutí 😍 Na svatbu...

Zveřejnil(a) Zuzana Marečková dne Úterý 22. října 2019

Spolupracujeme

Tomáš Čermák

Tomáš se profesionálnímu fotografování věnuje už od roku 2009. S oblibou zvěčňuje realitu takovou, jaká je a snaží se, aby jeho fotografie zachytily zejména atmosféru a emoce fotografované scény. Fotografování je pro něj nejenom práce, ale hlavně zábava a vášeň, která ho naplňuje.

více...

Šárka Petříčková

Cukrářství Šárka Petříčková nabízí kompletní svatební servis v oblasti sladkostí. Šárka nabízí rozsáhlou nabídku od hlavního svatebního dortu, přes děkovné dorty až po zákusky a drobné cukroví. Dorty tvoří z čerstvých a kvalitních surovin, takže dopřejte si chutný, lahodný a dobře vypadající dortík.

více...

Jana Jandová

Jana se do světa šminek dostala velkou oklikou a úplnou náhodou až během studia na vysoké škole. Později získala titul Make-up artist a Hairstylist. Stále si rozšiřuje své znalosti a dovednosti, má za sebou nespočetné množství nejrůznějších kurzů a já jsem strašně ráda, že jsme spolu navázali spolupráci a že mohu její umění doporučovat dále.

více...

Květinářství U Chvátalů

V květinářství U Chvátalů najdete milý a ochotný personál, vždy vyjdou nevěstám vstříc. Mají ty nejšikovnější ručičky a nejlepší květiny široko daleko. Zajišťují kompletní servis v oblasti floristiky.

více...

Studio vyfotit

Zdeněk se natáčení věnuje již od střední školy, kdy natáčení bylo jeho koníčkem. Nyní natáčení věnuje každý volný víkend, protože má rád svoji práci a zejména to, dělat lidem radost. Rád uchovává pozitivní vzpomínky a spokojení klienti jsou pro něj nejhřejivější odměnou.

více...

Martina Puchnerová

Martina se líčení a kosmetickému poradenství věnuje aktivně 5 let, má za sebou 2 absolvované kurzy líčení a víc než 60 spokojených zákaznic. Martiným cílem je, aby se ženy cítily krásně, přitažlivě a sebevědomě.

více...